Op Woensdag maakte ik altijd kaarten uit restjes. Dat wil ik zo houden maar ook ga ik hier producten gebruiken die niet bij Stampin’Up! Te koop zijn maar die ik wel op voorraad heb liggen. Ook zal ik op de woensdagen retired producten gebruiken die je makkelijk kunt vervangen met huidige producten. Om jullie te inspireren ook je oude producten zoals bijvoorbeeld Dsp en embelishments op te maken/ gebruiken.

Deze leuke funfold maakte ik als swapkaartje voor een niet Stampin’Up! Gerelateerde groep. Ik heb oud en nieuw Stampin’Up! Materiaal gebruikt en knipvellen die ik nog had liggen. De basiskaart heb ik eerst ge-embossed met de 3D Embossing mal Verfrelief (154317). Daarna ben ik hier met een Blending Brush en Witte craft inkt overheen gegaan.

Het kleine uitklapkaartje heb ik versierd met 2 matten retired dsp die ik met een Blending Brush en Pebbled Path inkt ouder heb gemaakt. De middelste mat is een knipvel waar ook de ticket en de klok uit komt. Ook deze heb ik ouder doen lijken door er met de brush en de inkt overheen te gaan. Het viooltje heb ik gestempeld en uitgestanst en deze komen uit de set Vrolijke Viooltjes (157031). Hier komen ook de teksten uit. De blingbling is ook een retired set, fijn om deze nu op te maken.

Hoe vinden jullie de kaart geworden? Ik ben er heel blij mee. En wat vinden jullie van het concept om op de woensdagen ook retired producten of producten die niet te koop zijn bij Stampin’Up! Te gebruiken? Ik ben benieuwd naar jullie reacties.

Vandaag is het dierendag dus kreeg Koda een mand. Hij wilde eerst nooit in een mandje maar nu wel dus mocht ik los hihi. En natuurlijk kocht ik er 1 die perfect in onze inrichting past: prachtige kleur toch? En heerlijk zacht! Ik blij en Koda blij hihi.
Ik schrijf dit nu in de trein op weg naar ons mam.
Liefs Ine
- Dies Dinsdag: voorbeeld kaarten van de Koffie en Kaart.
- Doosjes Donderdag blog: kleine cadeau verpakking. En Tikkie tip.
Categorieën:Geen categorie