
Het is eindelijk zover: jullie kunnen nu bestellen uit de nieuwe minicatalogus en gratis producten verdienen bij iedere bestelling van €60,00. Bij een bestelling van €120,00 mag je zelfs of 2 gratis producten uitzoeken of 1 duurdere . Omdat ik op vakantie ben en mijn laptop heb thuis gelaten lukt het mij niet om de digitale linken op mijn website te plaatsen .

Dus heb ik de linken hier onder de foto’s gezet. Klik daarop en je kunt de catalogussen downloaden en bekijken. Je kunt ook gewoon naar mijn webshop gaan en daar de producten bekijken en bestellen. Vrijdag zet ik de catalogussen op mijn website.

Gisteren was echt geweldig! Na alle regen en storm Henk was daar dan eindelijk de zon. De meesten hier weten wel dat ik weduwe ben en dat ik bij mijn overleden man Pieter altijd op tijd mooi weer aanvraag. En tot nu toe heeft hij mij nog nooit teleurgesteld. De vorige keer met Mandy in Burgh Haamstede was er ook slecht weer voorspeld: hagel en sneeuw maar hadden we prachtig weer met een stralende zon. En ook nu hadden we zon, ik voel dan echt zijn liefde om mij heen. Pieter was ook bij Dennis in Londen en gelukkig dus op tijd terug om bij mij te zijn. Dit klinkt misschien wat zweverig maar ik geloof er heilig in en door de jaren heen zijn onze vrienden hier ook getuige van geweest en zij geloven het ook. Vragen het soms zelfs bij mij aan. Bij de uitvaart van de moeder van onze vriend Hans was het mega slecht weer dus mijn vriendin Corrie vroeg of Pieter wat zon kon sturen. En hoe mooi was het dat we op het kerkhof in de volle zon stonden. Andere vrienden van ons hadden zware tijden achter de rug en gingen naar Londen. Of ik aan Pieter om mooi weer kon vragen. En ook zij hadden mooi weer. Tja je kunt natuurlijk zeggen dat is toeval maar ik zeg altijd toeval bestaat niet.

Ik geniet dan zo intens en Willem ook en we kunnen dan niet stoppen met foto’s te maken. Deze van het prachtige zeeschuim wil ik hier ook delen:

En hier nog even een collage:

Vandaag was helaas al ons laatste dagje Zoutelande. We rijden straks op ons gemak richting Schiphol om daar om 22.00 uur onze Teun en zijn vriendin Aemilia op te halen. Eindelijk terug van hun droomreis naar Australië en Singapore. Heerlijk om ze weer te zien want we hadden ze echt gemist.Maar eerst nog even over het strand wandelen en dan een Facebook vriendin ontmoeten. We volgen elkaar al jaren maar nu dan eindelijk elkaar in het echt zien: zo leuk!!!!
Mochten jullie nog vragen hebben of bestellingen door willen geven stuur mij dan een berichtje en dan help ik jullie graag verder.
Liefs Ine
- Dies Dinsdag: creatieve Kit en vogeltjes.
- Vrije Vrijdag: traditie nieuwjaars lunch bij Quisine en 2 nieuwe creatieve kits
Categorieën:Geen categorie