
Willem was vandaag vrij dus konden we samen een lange wandeling maken met Koda. Het zonnetje scheen heerlijk maar onderweg was het vaak gevaarlijk glad. We kwamen ook een man tegen die gevaarlijk werk aan het doen was: takken zagen in een boom. Heel bijzonder dit:

Daarna zijn we naar de IKEA gegaan. Ik was mijn schouw in de slaapkamer beu en wilde meer opruim mogelijkheden dus een ladenkast gehaald. Die hadden we al 1 maar nu mooi 2. Willem had een borrel met oude hockey maten dus de kast is nog niet helemaal klaar maar we kunnen morgen verder klussen. Morgenavond met vrienden naar een tonproaters avond dus dat wordt lachen.

Dit kaartje maakte ik voor Celine. Die is op dezelfde dag jarig als onze Michael. Ik gebruikte het mooie Bee Mine Dsp en de Bee My Valentine bundel. Ze blijven schattig die bijtjes. Celine was er erg blij mee. En met haar cadeautjes ook: Stampin’Up producten die ze bij mij besteld had.

Michael is vandaag 25 geworden en zondag gaan we dat bij hem en Gijs in Den Bosch vieren. De Spongecake en de Wingko Babat waren een groot succes, zijn collega’s hebben gesmuld.
Deze blog is last online gekomen omdat we nog naar de voetbal wedstrijd van Dennis zijn team zijn gaan kijken. Dennis is helaas weer geblesseerd maar gelukkig won zijn team tegen de huidige nummer 1, met een super kleine selectie, want veel geblesseerden. Knap resultaat dus.
Nu gauw naar bed dan kan ik morgen verder klussen.
Liefs Ine
Categorieën:Geen categorie
Lieve Ine, wat een gezellige blog om te lezen. Van harte gefeliciteerd met een kwart-eeuw Michael, een mijlpaal!
Het kaartje voor Celine vind ik erg mooi! De kleuren, de bijtjes🤩.
Tja, tonpraotersavond en alle andere activiteiten mis ik wel. Hier in het midden van Nederland kennen ze dat niet.
En dan ook nog een mooie foto van jou met baby Michael🥰. Ik wens je voor morgen een gezellige dag toe🙋🏼♀️
LikeLike