Welkom bij Made by Inepie, onafhankelijk Stampin’ Up! demonstrator

Vrije Vrijdag: kaartje van de vriendinnen dag.

Vandaag laat ik mijn kaartje zien. Nu de tekst erop zit is het af. Ik wil laten zien dat je het als een verjaardags kaart kunt gebruiken maar dus ook als een condoleance kaart.

In de binnenkant heb ik de tekst gestempeld: Dankbaar voor de mooie momenten. Deze tekst en de sterkte tekst komen uit de stempelset: Echt iets bijzonders. (161850). Hele mooie Nederlandse teksten.

Wat een super leuke techniek is dit en die 3 D Embossing folder is echt geweldig! Erg blij mee.

Vandaag veel opgeruimd. Dsp uitgezocht en anders neergezet. En ook veel spullen naar boven gebracht zodat ik niet steeds op en neer hoef te lopen.

En dit mooie lichtobject gekregen van onze schoonzoon Gert Jan. Heeft hij zelf gemaakt maar hoefde het niet meer. Wij zijn er erg blij mee en ik ben super trots op hem.

Ik hoop dat ik vannacht beter slaap. Morgen ga ik echt rustig aan doen en zondag is de verjaardag van onze schoondochter Bibi. Fijne avond,

Liefs Ine

Categorieën:Geen categorie

Plaats een reactie