Vandaag eerst vroeg opgestaan en meteen de wasmachine leeggehaald want vandaag zou de monteur komen voor nieuwe schokbrekers. Het leek wel of hij opsteeg: zoveel herrie maakte hij. En ze zouden ook proberen de vaatwasser te maken. Beide kan ik echt niet missen.
Gelukkig zijn beide karweitjes gelukt. S’middags moest ik naar de opticien voor mijn lenzen. Ogen worden steeds slechter dus al een tijdje aan het klungelen met welke sterkte lenzen ik nog iets kan zien op mijn telefoon.
Daarna nog wat paaskleding gescoord en toen thuis eten koken en nu in het theater. Concert van Nick Schilder. Ik ben benieuwd!

Vandaag kwam ook de nieuwe catalogus binnen. Hij is heel anders dan andere jaren. Het lijkt nu meer op een weekblad. Ik moet wel even wennen maar komt vast goed. Zag al diverse leuke sets. Maar ik heb mijn verlanglijstje nog niet klaar. Wel staan de nieuwe In Colors bovenaan mijn lijstje: ik vind ze prachtig.
Jullie snappen vast wel welke nieuwe kleur mijn favoriet is:

Summer Splash 😍. Een mooie kruising tussen Bermuda Bay en Coastal Cabana. In het middelste vlak staat de nieuwe kleur en eromheen kleuren ( ook sommige die retired zijn) die er bij passen of op lijken. Ik heb deze foto’s van Janet Wakeland.




Er is ook een nieuwe basis kleur:

Wat is jouw favoriet?
Ik ga nu even lekker genieten van Nick Schilder!
Liefs Ine
Categorieën:Geen categorie
Oh Ine wat een prachtige kleuren🤩 ik kan geen favoriet kiezen, Peach Pie, Crisp Canteloupe, Magenta Madness, maar ook Shy Shamrock vind ik heel mooi. Wordt weer lastig kiezen.
Ben heel benieuwd naar de nieuwe catalogus.
LikeLike