Welkom bij Made by Inepie, onafhankelijk Stampin’ Up! demonstrator

Wat is er over Woensdag blog: kaartje afgemaakt. En lekker gegolfd en gegeten.

Vandaag voor het eerst in een half jaar weer gegolfd. Was leuk maar we konden er niet veel van. Omdat het op sommige stukken echt nog drassig was moesten we goed opletten. Ben ook 2 ballen kwijt geraakt. Maar het was heerlijk om weer even gezamenlijk buiten te lopen en tegen een balletje te slaan. S’middags moest ik naar de opticien: helaas beter dan dit wordt het niet: -11 en -10,5 .Tja hopelijk vinden ze ooit nog iets voor slechte ogen.

Vandaag voor het eerst weer asperges gegeten. Je houdt ervan of je haat het. Willem en ik vinden het heerlijk. Bijna 16 jaar geleden stond hij met een heel blij gezicht bij mijn voordeur en had als verrassing een kistje asperges bij. Eh leuk zei ik maar wat moet ik ermee: in een vaas zetten 😂. Gelukkig ging hij ze zelf klaarmaken en sinds die tijd eten we ieder jaar asperges.

Vandaag kwam ook het nieuwe liedje van Simon Keizer uit! Die heb ik snel doorgestuurd naar wat lieve vriendinnen. Lekker nummer hoor! We zeggen het vaak te weinig!

Oh en ik wilde jullie ook de mooie regenboog foto’s niet onthouden die ik gisteren onderweg en bij ons mam op de flat genomen. #geluksmomentje .

Jammer dat ik de goud ge-heat embossde tekst niet mooier op de foto kreeg
Zo lijkt het cardstock een heel andere kleur.

Fijne avond, liefs Ine

Categorieën:Geen categorie

Plaats een reactie