Vorige week kwamen er twee aanvragen voor trouwkaarten. Een oud teamgenootje van onze drie jongste zonen ging trouwen. Zij was toen het enigste meisje in hun team. De moeder benaderde mij aks eerste, ik vroeg naar kleur voorkeur: de kleuren van PSV. Eh daar heb ik even wakker van gelegen want rood/wit op een trouwkaart? Maar het is gelukt, erg tevreden en ik hoorde dat het bruidspaar het ook erg mooi vond.

Goed gelukt toch? En dit is de binnenkant:

Toen het af was kreeg ik het verzoek van de vader van de bruid of ik ook voor hem een kaart kon maken. Tuurlijk! Maar we hebben niet zoveel trouwstenpels dus een retired set genomen. Ook erg tevreden mee:

Heel eenvoudig maar daardoor ook erg mooi! En een mooie funfold want de bruid kun je omhoog draaien en dan komt als verrassing de trouwauto naar voren.

Welke vindt jij de mooiste? Ik ga zo spelletjes spelen met Nick en Bibi en vanavond nog een bestelling plaatsen. Wil je nog mee bestellen laat het mij dan voor 22.30 uur weten.
Fijne avond, liefs Ine

De binnenkant van de kaart.
- Doosjes Donderdag: oud tasje in een nieuw jasje.
- Quote Zondag: Het gaat niet over wat we bezitten maar over dat we bestaan!
Categorieën:Geen categorie