
Onze Lynn houdt van boeken lezen. Net als haar moeder en oma. En net als haar moeder en ooms vindt zij de flapjesboeken van Dribbel geweldig. Ik had die natuurlijk nog bewaard maar omdat de boeken zo vaak gelezen of voorgelezen zijn waren er bij dit boek wat flapjes verdwenen. En ik merkte dat Lynn dat jammer vond. Dus vandaag mijn restjes bak gepakt en Lynns kleurpotloden en natuurlijk mijn Tear and Tape.

Het stro van de kippen was eraf en nu is het een verrassing als ze het flapje openmaakt.

Ook het konijntje dat Twiet Twiet zegt als grapje, is nu weer verstopt.

Het hek van de schapen ook gemaakt.

En de ton gemaakt waar achter de boze gans zit. Lynn was helemaal blij. En de flapjes worden al goed gebruikt. Fijn dat ik er nu eindelijk de tijd voor heb genomen.
Lynn heeft gelukkig nu minder last van de waterpokken maar als je haar gezicht en lijfje ziet breekt mijn hart. Ze blijft vannacht slapen, want Mandy moet vroeg beginnen en dan kan Lynn blijven liggen. En Koda ligt nu braaf naast mij op de bank.
Fijne avond liefs Ine
- Quote Zondag: geen betere tijd dan samen quality tijd!
- Dies Dinsdag: oppassen op Lynn en naar ons mam.
Categorieën:Geen categorie