Welkom bij Made by Inepie, onafhankelijk Stampin’ Up! demonstrator

Doosjes Donderdag: knutsel doos bleef dicht: poets doos ging open.

Ja soms moet ik echt ook even wat aan het huishouden doen. De was, de wc’s schoonmaken, de huiskamer poetsen. Het hoort er nu eenmaal bij. Gisteren kwamen er 3 kinderen eten. En moest ik voor 5 personen koken ( en boodschappen doen) en kwam er van poetsen gisteren niks. Wat ook maar goed was want ik had net mijn nagels weer mooi laten lakken bij Wendy van Enjoy my Nails. Ik geniet echt van die woensdag eet dates met de 3 jongste zonen ( en nu was Bibi er als bonus bij). Net als de bijna dagelijkse bezoekjes van Mandy en haar gezin. En dit weekend komen Gijs en Michael thuis. Hoezo een leeg nest haha.

Ik kreeg vandaag twee schattige kaarten van Stampin’Up! vriendinnen. Zo leuk!

De Takkie stempels had ik ook gebruikt voor Valentijns kaartjes. Helaas zijn ze op hele verschillende dagen bezorgd terwijl ik ze toch tegelijk in de brievenbus had gedaan. Sommigen hadden het op zaterdag ( precies op tijd dus) anderen op Dinsdag en Woensdag. En 1 vriendin heeft het nog steeds niet binnen terwijl we in het zelfde dorp wonen. Zo balen! En daar betaal je toch dure postzegels voor. Omdat ik onverwachts in tijdnood kwam heb ik veel lieve vriendinnen alleen een appje gestuurd.

Van echte post wordt je toch blij!

Net een mooie bestelling weggedaan en nu even de was wegvouwen. Willem zit beneden te kaarten met zijn jeugdvrienden. Die maken zo’n herrie dat ik lekker boven zit en tv ga kijken.

Fijne avond, liefs Ine

Categorieën:Geen categorie

Plaats een reactie