Yes het is mij gelukt om de drempel te nemen en achter mijn nieuwe beste vriend te gaan zitten. Ik zeg tegen mijn Koffie en Kaart en workshop dames altijd: het is maar papier. Dus dat zei ik ook tegen mezelf en ook” ik heb het nog nooit gedaan maar ik denk dat ik het kan”. En na de installatie en de testafdruk ben ik zo dapper geweest om een konijntje uit te laten snijden. Deze heb ik op een gietertje geplakt die voor onze Lynn is:

Super leuk toch? Bij de Action had ik een leuk rekje gekocht die ik wilde versieren met mijn Cricut. Eerst alleen de test sticker gebruikt want ja dat vond ik zonde:

En hier kan ik mooi mijn tools in bewaren.

En daarna nog een blauw bloempje uitgesneden en het hartje wat uitgesneden werd op het konijntje geplakt, want ja weggooien is zonde hahaha.


Jullie begrijpen dat mijn handen jeuken maar dit weekend is het Pasen en komen alle kids Zondag brunchen en sommigen blijven eten en anderen komen tweede paasdag dus moet ik daar nog dingen voor voorbereiden en zaterdag heb ik eerst nog mijn tweede Verjaardag en Kaart. De derde wordt waarschijnlijk ergens in Juni. Nadat we terug zijn van vakantie.
Dus iedereen een fijne avond, liefs Ine
- Wat is er over woensdag blog: het begin van een nieuw avontuur.
- Quote Zondag: 1 ei is geen ei, 2 ei is een half ei, 3 ei is een paasei.
Categorieën:Geen categorie