Wat een raar weer was het vandaag, zon, onweer, regen en weer zon. Gelukkig niet het voorspelde noodweer. Michael en Gijs bleven 5 minuten in de auto zitten om niet doorweekt te raken.

Vandaag was ik druk bezig met boodschappen doen, voor Willem zorgen, met Nick naar het gemeentehuis om zijn rijbewijs op te halen en daarna met Gijs en Michael op stap geweest op zoek naar een bank voor in hun nieuwe appartement. Daarna eten koken en nu dus eindelijk op de bank. Dus geen tijd om te knutselen maar ik wilde wel jullie mijn nieuwe aanwinst laten zien:

Zo mooi! Et zit ook een glittertje in: blingbling. Deze beker is er in de 5 nieuwe In Colors en ik heb hem in mijn favoriete kleur:Tahitian Tide.

Helaas is de Hoody nog niet leverbaar in Nederland maar als het kan bestel ik hem meteen. Welke beker kleur vindt jij de mooiste? Deze kun je bij mij bestellen via de mail of via mijn onlineshop.
Liefs Ine
Categorieën:Geen categorie