Madebyinepie

Welkom bij Made by Inepie, onafhankelijk Stampin’ Up! demonstrator

Makkelijke Maandag: met mijn Cricut gespeeld.

Omdat ik straks voor de bruiloft van Dennis en Maartje ook wat dingen moet maken ben ik druk bezig met te ontdekken wat mijn Cricut kan doen.

Zo hebben ze ook Iron On materiaal en vandaag heb ik dus een proef druk gemaakt op een oud tshirt van mezelf.

Superleuk toch! En daarna de afbeelding verkleind en op een shirtje van Lynn geperst. Hier word ik zo blij van!

Het is niet perfect in het midden door mij geplaatst maar voor een eerste keer zeker niet slecht. En Lynn vindt dat vast niet erg.

En het was eigenlijk Easypeasy en jullie weten daar hou ik van! Ik wilde vandaag nog een kaartje maken maar had het druk met dingen die voor ons moeder moeten worden geregeld, en mijn kleren uitzoeken die mee gaan op vakantie. Dus deel ik hier een mooie techniek die ik zeker ga uitproberen:

Op mijn Facebook pagina Madebyinepie kun je de foto’s individueel aanklikken.

En natuurlijk zijn de stempels en stans set al in mijn bezit! Ik hou van de zee dus deze wilde ik zeker niet missen!

Fijne avond, liefs Ine

Categorieën:Geen categorie

Plaats een reactie