Welkom bij Made by Inepie, onafhankelijk Stampin’ Up! demonstrator

Makkelijke Maandag kaartje

Vandaag een heel eenvoudig kaartje met 2 compleet nieuwe sets: First Step uit de nieuwe voorjaarscatalogus en de geweldige Nederlandse set Door Dik en Dun, die je alleen tijdens Sale-A-Bration gratis kunt krijgen bij aankoop van minimaal 60 euro.

IMG_1997.JPG

Schattig zijn ze geworden he?!

IMG_1998

Stampin'Up!

3 januari begint het mooiste evenement van Stampin’ Up!: Sale-A-Bration! Bij bestellingen vanaf 60 euro krijg je gratis producten. De nieuwe voorjaarscatalogus staat vol met prachtige nieuwe producten dus genoeg keuze. Wil jij graag al wat nieuwe producten zien en de nieuwe catalogus mee naar huis nemen? Kom dan 3 januari van 14.00 tot 16.00 uur naar de Faramir. Dan luiden we samen het nieuwe Stampin’ Up jaar in!

Sale-A-Bration party 3 januari van 14.00 tot 16.00 uur.jpg

En als je tijdens Sale-A-Bration in ons team stapt en het starterspakket besteld krijg je nog meer waar voor je geld: voor 129 euro besteden en voor 230 euro producten uitzoeken. Normaal is dit 175 euro dus echt een Super Deal!  Meer dan 100 euro wat je zo gratis van Stampin’Up! krijgt.

Je kunt zelfs kiezen om de prachtige tas te kiezen.  Dan betaal je 160 euro en krijg je de tas plus mag je nog voor 230 euro producten uitzoeken.Helaas niet gewoon te koop alleen nu tijdens SAB heb je de kans deze prachtige en handige tas te bemachtigen. Hierin kan je zelfs je trimmer vervoeren en hij past perfect bij de nieuwe Stamparatus tas!

 

Kom bij ons gezellige team, koop je Stampin’ Up! Producten voortaan met korting, wees als eerste op de hoogte van nieuwe acties en catalogussen. Ga mee naar OnStage en team dagen. Het is echt een win-win situatie en geen addertjes onder het gras: wil je stoppen, geen probleem en even goede vrienden. Wij verwelkomen jou graag in ons team.

Voor meer info en bestellingen mag je ons altijd mailen : Madebyinepie@gmal.com of kom 3 januari gezellig langs!

 

Liefs Ine en Mandy

Categorieën:kaarten, Makkelijke Maandag, Stamparatus, Stampin'Up!, Stempelsets

Tags:, , , ,

1 antwoord

Trackbacks

  1. Dies Dinsdag: vrolijk kerstfeest iedereen! – Welkom bij Made by Inepie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s