Afgelopen zaterdag tijdens de teamdag hadden mijn teamgenootjes Daniëlle en Frederique projecten voorbereid die wij mochten maken.
We begonnen allemaal met het harmonicadoosje van Frederique (https://www.facebook.com/frederique.vanrumpt)
Superleuk model wat al lang op mijn to Do lijstje stond dus ik was superblij. We hebben het gemaakt met het prachtige Peaceful Poppies Dsp.
Thuis heb ik hem zondag nog een keer gemaakt maar nu met het mooie Golden Honey special Dsp in combinatie met de Honey Bee Bundle. Dit mooie Dsp mag je tijdens Sale-A-Bration gratis uitzoeken bij een bestelling van € 60,00.
Ik vind ze beide even mooi. En ik zal dit model zeker vaker maken: mooi als een cadeautje gevuld met lekkers, kleine cadeautjes of zelfs geld.
Wil je ook zo’n mooi doosje maken neem dan contact met mij op als er genoeg gegadigden zijn( minimaal 4) dan plan ik er een extra workshop mee in. Dus laat het mij weten.
Bestellen kan nog steeds, dus mail mij op Madebyinepie@gmail.com: ik help je graag.
Liefs Ine
Gebruikte Producten:
- Wat is er over woensdag kaartje en Sinterkerst cadeau
- Vrije Vrijdag: nog een kaartje in mijn favoriete kleuren
Categorieën:Doosjes, Sale-A-Bration, Stampin'Trimmer, Stempelsets
Tags:Golden Honey Specialty dsp, Honey Bee Bundle, Peaceful Poppies dsp