Vandaag heb ik een beetje een dipdag. Vandaag is de sterfdag van mijn vriendin Mieke: zeven jaar alweer. En op zulke speciale dagen mis je haar extra. Vooral nu een andere dierbare vriendin op de IC ligt, komt er veel boven. En het weer werkt natuurlijk ook niet mee. Gisteren was het prachtig en nu blijft het maar regenen.

Om me zelf bezig te houden ben ik aan het poetsen gegaan, mijn agenda bijgewerkt en wilde ik eigenlijk gaan knutselen maar heb de puf niet. Gelukkig had ik zondag al het kaartje klaar en is deze kaart onderweg naar de ontvanger.

Ik heb de stempelset: Friends are like Seashells gebruikt. En de Watercolor Shapes. Voor de teksten heb ik de geweldige set: Samen Sterk gebruikt. Zoveel mooie teksten (21) voor maar €27,00.

De basiskaart is Balmy Blue. Daarboven op zit een mat van Basic White. Hier heb ik eerst een cirkel op gestempeld met de Watercolor Shapes. En daarna lekker gestempeld met de schelpen en planten en de stippeltjes stempel. Toen de teksten gestempeld en gesneden en met Dimensionals opgeplakt.

Nog even wat Blue Adhesive-Backed gems opgeplakt voor de Blingbling en mijn kaartje voor onze vriend in het ziekenhuis was klaar. Alle gebruikte producten kun je bij mij bestellen via mijn online shop of via Madebyinepie@gmail.com
Liefs Ine
Gebruikte Producten:- Quote Zondag: I love that friend you don’t see for days, weeks, even months and the bond is still strong as ever ❤️
- Dies Dinsdag: een step up versie van gisteren.
Categorieën:kaarten maken, Makkelijke Maandag, Sale-A-Bration, Stampin'Up!
Tags:Friends Are Like Seashells, Stampinup, Watercolor Shapes
Dikke knuffel!
LikeLike