
Nadat ik de Koffie en Kaart vorige week onverwachts moest afzeggen omdat een zoon Positief getest was hadden we vandaag de herkansing. Vier dames kwamen gezellig de Split Panel kaart maken,

De tafel had ik weer volgezet met lekkers en materialen plus de beschrijving en konden de dames lekker aan de gang. Sommigen moesten er echt weer even inkomen want het was al (te) lang geleden. De eerst volgende zou 1 augustus zijn maar dan zijn we misschien Michael aan het overhuizen dus heb ik het nu op 8 augustus staan. Wil jij ook, stuur mij dan een berichtje dan hou ik een plaatsje voor jou vrij.

Dit zijn de geweldige kaarten die de dames gemaakt hadden: super goed gelukt! Trots op hun! Zo leuk ook dat ze zo verschillend zijn. Morgen de Kit Together middag, ook alweer zo leuk!
Liefs Ine
Categorieën:Geen categorie