
Oftewel aandacht geven. Luisteren naar elkaar. Ik vind dat ook zo belangrijk: spreken is zilver en zwijgen is goud. Want op dat moment luister je namelijk beter naar een ander.

Afgelopen vrijdag waren we met een aantal moeders van de basisschool weer gezellig samen. Dit is van de oude klas van onze Dennis. In 2006 stierf niet alleen mijn man maar ook 2 andere papa’s . Eentje zelfs zes weken na Pieter. Dat had een hele impact op de kinderen en zorgde ook voor een speciale band tussen een groep moeders. De laatste keer dat we samen wat gedaan hadden was 10 jaar geleden dus het werd hoog tijd. Heel bijzonder want sommige had ik al heel lang niet gezien en gesproken. Vooral het rondje: wat doen jullie kinderen nou, was erg speciaal. Veel leuke verhalen gehoord, drie moeders zijn nu al oma en twee worden dat binnenkort. Maar ook hadden een paar moeders problemen met hun gezondheid. En natuurlijk werd er over de dood van Pieter en de andere papa gesproken. Hoe hun dat beleefd hadden en hun kinderen. De andere weduwe en ik hadden veel overeenkomsten in dingen die we hadden meegemaakt met onze kinderen. Mooi om te luisteren naar ieders verhalen. En natuurlijk ook heel veel gelachen. Waardevolle avond maar het bracht ook veel dingen bij mij terug dus ik sliep slecht.

Vandaag waren we de race kijken bij Aggie en Geert en omdat zij er helaas niet bij kunnen zijn op Willems 60ste verjaardag hadden ze een leuke rebus gemaakt om te onthullen wat we op 2 november met hun gaan doen. Dan vieren we zijn verjaardag met hun. Zo fijn dat hun ook altijd aandacht voor ons hebben, we kunnen samen lachen en samen huilen. Samen kletsen maar ook naar elkaar luisteren. Er gewoon voor elkaar zijn in goede en slechte tijden.
Liefs Ine
Categorieën:Geen categorie
Ine, w
LikeGeliked door 1 persoon