Vandag ivm de hitte weer een makkelijk kaartje. De basis is dezelfde als het kaartje van gisteren: Lemon Lime Cardstock ge-embossed met de Tufted Dynamic Textured Impressions Embossing Folder ( een hele mond vol hihi).
Met mijn nieuwe Dies Happy Birthday heb ik deze tekst 3 keer uitgestanst. En op elkaar geplakt met mijn Fine Tip Glue Pen.
Deze lijmpen is ideaal voor kleine dingen op te plakken maar zeker ook hiervoor.
Met de Balloon Bouquet Punch heb ik een grote ballon uit Tranquil Tide cardstock geponst en met dimensionals opgeplakt. De Linen Tread van gisteren weer gebruikt als touwtje. En met de letters van de Labeler Alphabet stempelset heb ik To You gestempeld en uitgeknipt en met dimensionals opgeplakt.
Deze letter stempelset hoort ook bij mijn favorieten!
Om het kaartje helemaal af te maken, het WOW effect te geven, heb ik met de Clear Wink of Stella Glitter Brush de letters bewerkt.
En nog 3 pailletten erbij geplakt op de ballon. Hoe vinden jullie het kaartje geworden?
Liefs Ine en Mandy
Categorieën:Big Shot, Dies, kaarten
Tags:Dies, happybirthday, Stampinup, Tufted Embossing Folder