Welkom bij Made by Inepie, onafhankelijk Stampin’ Up! demonstrator

Vrije vrijdag: zonnebloem kaart

Dit is Willems zonnebloem projectje. En hieronder zie je mijn projectje met een zonnebloem.

De achtergrond heb ik gemaakt tijdens de workshop gisteren. Om te laten zien hoe makkelijk het is en hoe snel je zo een prachtige achtergrond maakt. Ik had Stampin Blends besteld in de nieuwe kleur Pale Papaya en die zijn zo mooi.

Dus ook de zonnebloem en de basiskaart in Pale Papaya cardstock gedaan. En de mooie stempelset Biggest Wish gebruikt: zo gaaf die stoere grote teksten en de speelse kleinere. Voor de bling bling heb ik gekozen voor champagne rhinestones. En klaar is mijn kaartje!

Vandaag was Willem vrij dus gezellig met vrienden naar Eindhoven gefietst en daar geluncht. Heerlijk, door de Corona was het zo lang geleden dat we samen iets met ons vieren konden doen: echt genoten! Morgen krijg ik mijn tweede vaccinatie, erg blij mee want voel me dan toch veiliger. Een goede vriend ligt in het ziekenhuis met Corona dus maken we van dichtbij mee hoe ernstig deze ziekte is.

Kan een afbeelding zijn van een of meer mensen en tekst

Morgen is de maandelijkse Facebook hop van ons team vanaf 9.00 uur kun je weer volop inspiratie op doen, je kunt bij mij beginnen en zo door hoppen.

Liefs Ine

Gebruikte Producten:
Sunflowers Dies
[152704]
€ 40,00

Categorieën:creatief, Dies, kaarten, kaarten maken, Stampin Cut & Emboss Machine, Stampin'Blends

Tags:,

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s