Welkom bij Made by Inepie, onafhankelijk Stampin’ Up! demonstrator

Doosjes Donderdag: tasje met de All Dressed Up Dies

Het was al een tijdje geleden dat ik deze stansen had gebruikt wat vreselijk zonde is want ze zijn zo mooi. En makkelijk! Ik heb het prachtige Expressions in Ink Dsp gebruikt. Maar alleen voor de voorkant, ja ja ons bent zuinig hihi. De achterkant heb ik met een reststuk Soft Seafoam gemaakt. En daar ook de hengsels uit gesneden. Om het goud te laten terug komen heb ik er gouden knoopjes opgeplakt die ik uit Gold Foil heb gestanst.

Erin zit een klein tubetje Shampoo en een tubetje bad/douche gel. Super leuk om dit als cadeautje te geven voor een weekendje weg. Maar je kunt natuurlijk van alles in het tasje doen.

Ik heb er nog een label aangehangen die ik heb gemaakt met de Tailor Made Tags stansen. De tekst komt uit de Dressed To Impress stempelset. En heb ik met goud Embossing poeder ge-heatembossed.

Ik ga ook nog een Bermuda Bay versie maken. Met de andere helft van het Dsp. Alle gebruikte producten kun je bij mij bestellen via madebyinepie@gmail.com

Liefs Ine

Gebruikte Producten:
Versamark Pad
[102283]
€ 11,50

Categorieën:Dies, Doosjes, Embossen

Tags:,

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s