Vandaag een late blog. Veel kinderen thuis, heerlijk gewandeld en druk met inpakken met mijn Stampin’Up spullen en kleding. Gisteren was er een Facebook hop dus dag 8 van de challenge overgeslagen en nu dus gecombineerd in 1 kaart. Zwart/ wit en bloemen.

Een heel eenvoudig kaartje maar daardoor zo mooi vind ik. Ik heb de twee Daisy ponsen gebruikt. De blaadjes wat gekruld en opgeplakt met de zwarte Stampin Dimensionals, gewone en mini. De tekst komt uit de bijbehorende stempelset Pluk de Dag. En deze ook uitgeponst met de Double Oval pons.

Morgen vertrek ik naar Zoutelande even een last minute ontstress vakantie. Lekker lezen, wandelen, knutselen en spelletjes doen. Je kan het jaar slechter beginnen toch? Zondag kom ik weer terug. Ik probeer zoveel mogelijk mee te doen met de #stamperschallenge dus hou mijn blog en insta in de gaten.
Liefs Ine
Gebruikte Producten:- Mini album voor de Facebook hop The Lovely Stampers
- Dag 10 #stamperschallenge Mijn Stampin’Up! Verhaal
Categorieën:kaarten, kaarten maken, Ponsen
Tags:Pluk de Dag